Productdetails
Louis Poulsen PH Septima glas-hanglamp Ø 50cm
art.nr.: | 6090328 |
---|---|
Merk | LOUIS POULSEN |
Designer | Poul Henningsen |
Materiaal | Glas, messing |
Kleur | helder, messing |
Fitting | E27 |
Lichtbron inbegrepen | Nee |
Lichtbron | 1 x 70 W |
Dimbaar | Ja |
Dimmer | Exclusief |
Hoogte (cm) | 40,5 |
Afhanghoogte (cm) | 340,5 |
Diameter (cm) | 50 |
Andere afmetingen | kabel 300 cm |
Voedingsspanning (V) | 230 |
Netspanning (V) | 230 |
IP-code | IP20 |
Beschermingsklasse | I |
Energie-efficiëntieklasse | A++ |
Productbeschrijving
- Premium kwaliteit
Designer hanglamp PH Septima van glas met zeven kappen
Een uniek en verfijnd lichtspel wordt gecreëerd door deze bijzondere hanglamp van ontwerper Poul Henningsen. PH Septima is gemaakt van borosilicaatglas en is gebaseerd op het bekende PH triple shade systeem, dat is uitgebreid met vier tinten. Delicaat maar robuust, elk van hen lijkt delicaat en onderstreept de aantrekkelijke lichtverspreiding. Het heldere glas is op een speciale manier behandeld, zodat er afwisselend heldere en gesatineerde strepen op de tinten worden aangebracht. Een matte strook wordt over een heldere strook gelegd, waardoor een prachtige lichtverdeling ontstaat die zonder schittering naar beneden wordt uitgestraald.
Aan de bovenkant van de hanger zit een glazen bol, die de lamp perfect aanvult en tegelijkertijd het voordeel heeft dat er geen stof en vuil in kan dringen. Binnenin bevindt zich een messing element dat de basisbehuizing voorstelt. Dit is messingkleurig en mat gepolijst, maar onbehandeld, waardoor het na verloop van tijd een patina kan ontwikkelen. Deze kleur wordt ook weer opgenomen in de kegelvormige overkapping, waardoor het totaalbeeld zeer harmonieus is.
Al in 1931 werd een kleinere PH Septima 4 op de markt gebracht, maar de productie ervan werd al snel stopgezet. Zo brengt Louis Poulsen in 2020 het glazen pendelarmatuur van Poul Henningsen, gebaseerd op de PH Septima 5 met geoptimaliseerde ophanging en verbeterd glas, weer op de markt. De ontwerper leefde van 1894 tot 1967 en werkt sinds 1925 samen met het traditionele Deense bedrijf Louis Poulsen. Hij creëerde tal van designlampen, die tot op de dag van vandaag absolute klassiekers zijn, waarin het licht vorm krijgt.
Downloads:
Energieklassen
A++ A+ A B C D E Label bekijken


Wij helpen u graag: Ma t/m Do 09-18 / Vr 09-17 uur.
Vragen & antwoorden
Stel als eerste een vraag
Beoordelingen
Beoordeel als eerste een product