Productdetails
LED buitenwandlamp Silvan, donkergrijs, met sensor
art.nr.: | 9619174 |
---|---|
Merk | LUCANDE |
Materiaal | aluminium, kunststof |
Kleur | grafietgrijs (RAL 840-M), wit |
Lichtkleur | warmwit (3.000 K) |
Lichtbron | 1 x 14 W LED |
Breedte (cm) | 14 |
Hoogte (cm) | 16,1 |
Uitsteeklengte / diepte (cm) | 17,5 |
Lichtstroom (lumen) | 700 lm |
Lichtstroom totaal (lumen) | 700 |
Netspanning (V) | 230 |
IP-code | IP54 |
Beschermingsklasse | I |
Lichtbron inbegrepen | Ja |
Energie-efficiëntieklasse | A+ |
Garantie producent | Lucande - 5 jaar garantie |
Productbeschrijving
Donkergrijze LED buiten wandlamp Silvan met sensor
De donkergrijze LED buiten wandlamp Silvan biedt een compacte, intelligente en toch sierlijke verlichtingsoplossing voor de buitenwand. Door haar helder ontwerp en de geïntegreerde bewegingsmelder vervolledigt de lamp het lichtconcept van het buitengebied op stijlvolle en efficiënte wijze.
De brede opale verspreidende lens van de flexibele kop van de buitenwandlamp is ingesloten in een stevige aluminium behuizing en zorgt voor een gelijkmatige spreiding van het licht. Dit wordt geactiveerd door een sensor die reageert op bewegingen in de nabije straal en die ook nauwkeurig kan worden aangepast door middel van schemerings- en tijdsinstelling.
Gegevens van de sensor:
- detectiehoek 120 graden
- bereik 6 - 10 meter
- Lichtduur instelbaar van 5 seconden tot 10 minuten
Downloads:
Energieklassen
A++ A+ A B C D E Label bekijken


Wij helpen u graag: Ma t/m Do 09-18 / Vr 09-17 uur.
Vragen & antwoorden (1)
Volgens de beschrijving kan je de schemering en tijds(duur) instellen met behulp van 2 schroefjes, Ik heb gezocht naar die schroefjes maar niet kunnen vinden. Waar zouden ze moeten zitten?
Beoordelingen (2)


LED buitenwandlamp Silvan, donkergrijs, met sensor
leuke lamp
Het is een mooie lamp. Alleen zou het volgens de beschrijving mogelijk...
Het is een mooie lamp. Alleen zou het volgens de beschrijving mogelijk moeten zijn om de tijdsduur in te stellen. Ik heb dit helaas nog niet kunnen ontdekken en de montagehandleiding is daar ook niet duidelijk over.
- Ja, dit product kan ik aanbevelen.
Veiligheid
Altijd light in hey donker me schrikt ongewenste personen after....
Altijd light in hey donker me schrikt ongewenste personen after.
- Ja, dit product kan ik aanbevelen.
U kunt de sensor instellen met lipje dat over de sensor zit. Als u dit verzet zal de sensor aangepast zijn. Zie handleiding.