Productdetails
-
Light colour
-
App-bediening
-
Afstandsbediening
Paul Neuhaus Q-VITO LED plafondlamp 79cm staal
art.nr.: | 7610798 |
---|---|
Merk | Q-Smart-Home |
Materiaal | ijzer, kunststof |
Kleur | staal, wit |
Lichtkleur | warmwit (2.700 K) - universeel wit (5.000 K) |
Lichtbron | LED 50 W totaal |
Dimbaar | Ja |
Dimmer | Inclusief |
Hoogte (cm) | 8 |
Diameter (cm) | 79,4 |
Lichtstroom (lumen) | 5.000 lm |
Lichtstroom totaal (in lumen) | 5.000 |
Netspanning (V) | 230 |
IP-code | IP20 |
Spraakassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
Beschermingsklasse | II |
Smart Home systemen | ZigBee |
App | IOS app en Android app |
Lichtbron inbegrepen | Ja |
Uitvoering | Ø 79 cm |
Incl. afstandsbediening | Ja |
Grote levering per expeditie | ja |
Productbeschrijving
Ronde LED plafondlamp Q-Vito met lichtgevende ringen
Het ronde metalen frame, dat is voorzien van twee zijdelings en naar beneden gerichte lichtringen, geeft de LED-plafondlamp een moderne uitstraling. Dit gaat hand in hand met nuttige technische voorzieningen.
Dit betekent dat de LED's niet alleen kunnen worden gedimd, maar dat hun kleurtemperatuur ook kan worden aangepast van 2.700 tot 5.000 K. Dit kan direct met de bijgeleverde afstandsbediening - waarmee tot 20 Q-lampen tegelijk kunnen worden gekoppeld - of met een spraakcommando via Amazon Echo Plus of Echo Show (2e generatie). Bovendien kan de ZigBee-compatibele plafondlamp via een bijbehorende brug in een compatibel smart home systeem worden geïntegreerd en vervolgens met de bijbehorende app worden aangestuurd.
Technische gegevens/compatibiliteit:
- dimbaar
- Lichttemperatuur instelbaar van warm wit tot universeel wit
- Geheugenfunctie
- Schakelen van maximaal 20 individuele Q-lampen of Q-lampen naar max. 3 groepen met slechts één Q-remote bediening
- ZigBee-enabled
- bestuurbaar met de afstandsbediening
- Stembesturing via Echo Plus en Echo Show (2e gen) direct mogelijk
- wanneer geïntegreerd in een ZigBee-gebaseerd Smart Home systeem, kan het ook gemakkelijk worden bestuurd via een app.
Opmerking: Voor aansluiting op een smart home system of app control is een brug nodig; deze is niet bij de levering inbegrepen.

Vragen & antwoorden (0)
Stel als eerste een vraag
Beoordelingen
Beoordeel als eerste een product