- Gratis retourneren & 50 dagen bedenktijd
- Snel & veilig betalen
Sierlijke design vloerlamp Flora
Voor deze driepotige vloerlamp heeft ontwerper Zanini de Zanine zich laten inspireren door bloemblaadjes, want zo zien de elementen met het metalen oppervlak eruit, die zich om de gesatineerde kunststof diffuser heen voegen. Dat zorgt niet alleen voor een ongeëvenaard mooi uiterlijk, maar zorgt ook voor een uniek lichtbeeld wanneer de lichtbron is ingeschakeld, dat wordt gekenmerkt door reflecties en een spel van licht en schaduw.
Visionaire design lampen gemaakt in Italië - Slamp
Het Italiaanse designbedrijf Slamp, gevestigd in Rome, werd begin jaren negentig opgericht door Roberto Ziliani. Ziliani was al actief als ontwerper toen hij uiteindelijk zijn passie voor de mogelijkheden van licht ontdekte.
Hoogste eisen aan materialen, afwerking en kwaliteit
Bij Slamp wordt bijzondere waarde gehecht aan de ontwikkeling van nieuwe materialen. Naast natuurlijke en traditionele materialen zoals leer, koper, kristal of roestvrij staal werkt Slamp daarom met exclusieve en zelf gepatenteerde materialen zoals Cristalflex®, Opalflex® of Lentiflex®. Hiermee kunnen unieke lichteffecten worden bereikt. Zo lijkt Lentiflex® bijvoorbeeld op water dat van kleur verandert afhankelijk van de kijkhoek. Deze zelfontwikkelde materialen en de daaruit voortkomende lampen brengen de sterke punten van Slamp duidelijk tot uiting. Daartoe behoren onder andere een hoge mate van innovatie, creativiteit en originaliteit, evenals een geweldig gevoel voor het effect van licht.
Afmetingen
Slamp Flora - Design vloerlamp, koper
Merk
- Merk:
- Slamp
- Artikel:
- 8503239
Kleur & Ontwerp
- Kleur:
- koper / zilver
- Materiaal:
- Copperflex / Lentiflex
- Designer:
- Zanini de Zanine
Afmetingen
- Hoogte (cm):
- 170
- Diameter (cm):
- 50
- Nettogewicht (kg):
- 6,3
Lichtbron
- Lichtbron:
- 3 x 20 W
- Lichtbron (inbegrepen):
- Vereist, Niet inbegrepen
- Wattage:
- 20
- Fitting:
- E27
- Aantal vuren:
- 3
- Lamp uitwisselbaar:
- Door eindverbruiker
Extra functies
- Dimbaar:
- Ja
- Dimmer:
- Inclusief
- Uitrusting:
- met schakelaar
Technische specificaties
- IP-codering:
- IP20
- Veiligheidsklasse:
- II
- Voedingsspanning (V):
- 230
- Netspanning (V):
- 230
- Netstekker type:
- Type C (Euro) – 2 polig

Onze experten helpen je graag
Lampen24.be
- Snel & veilig betalen
- Keuze uit 1.200.000 lampen
- 50 dagen bedenktijd






































